Reklamlar

PHS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ŞİŞLİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 29.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiCUMHURİYET MAHALLESİ YENİ YOL 1. SOKAK BOMONTİ BUSİNESS CENTER NO:8/1
Posta Kodu:34380
Semt AdıCUMHURİYET
İlçesiŞİŞLİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


PHS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 29.05.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.01) SİGORTA ACENTELERİ

a. Türkiyede kurulmuş sigorta şirketleri ve/veya yabancı ülkelerdeki sigorta şirketlerinin Türkiyedeki şubeleri ile anlaşarak her türlü sigorta acenteliği yapmak. b. Yukarıda sayılan konular ile ilgili olarak gerçek ve tüzel kişilere tali acentelikler ve yetkisiz acentelikler vermek. c. Şirket konularıyla ilgili işleri yapan yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerle ortaklıklar kurulabilir. Kurulmuş şirketlere ortak olabilir. Holdinglere ve kuruluş halindeki şirketlere iştirak edebilir. d. Şirket konularının tahakkuku için her türlü motorlu kara, deniz ve hava taşıtının alımı, satımı, kiralanması, kiraya verilmesi ve pazarlanmasını yapabilir. e. Şirket yerli ve yabancı finans kuruluşlarından kısa ve uzun vadeli krediler temin edebilir. Krediler karşılığında gerekli görülen her türlü garantileri verebilir. Şirket finansal kiralama dahil çeşitli yollarla gerekli araç, gereç ve ekipman iktisap edebilir. f. Şirket konularıyla ilgili yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel kuruluşların açtıkları ihalelere girer, taahhütlerde bulunur. Teminat yatırır, gerektiğinde yatırdığı teminatları geri çeker. g. Şirket faaliyet konuları ile ilgili olarak her türlü gayrimenkullerin alım, satımı, kiralanması işlemlerini yapar. Gerektiğinde taşınır ve taşınmazlar üzerinde gerek kendi ve gerekse üçüncü gerçek, tüzel kişilerin borçları için rehin ve ipotek tesis ettirebilir, irtifak ve intifa hakları kullanabilir, terkin ettirebilir, bunlarla ilgili olarak banka, tapu, noter, tapu sicili dairesi, vesaire merciler nezdinde gerekli işlemleri yapabilir, rehin ve ipotek işlemlerini tapu sicil dairelerinde tescil ve terkin ettirebilir. h. Şirket faaliyetleri için lüzumlu izin, imtiyaz, lisans, patent ve ruhsatları alabilir, marka tescil ettirebilir veya başkaları tarafından alınmış bulunanları devir alabilir, gerektiğinde bunları kısmen veya tamamen başkalarına devir edebilir, kiralayabilir. i. Şirket faaliyet konuları ile ilgili yurtiçinde veya yurtdışında şube, büro ve işyeri açabilir, işletebilir, kiralayabilir, kiraya verebilir satın alabilir ve devredebilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ŞİŞLİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

CUMHURİYET SEMTİ FİRMA REHBERİ

CUMHURİYET MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan PHS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar