Reklamlar

PRİME SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 17.09.2014

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiOSMANAĞA MAHALLESİ SERASKER CADDESİ NO:120 D:24 KAT:2
Posta Kodu:34714
Semt AdıOSMANAĞA
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


PRİME SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, 17.09.2014 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hayat Sigortası Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(65.11.02) HAYAT SİGORTASI

Şirketin amaç ve konusu şunlardır. 1-Şirket, Türkiye deki sigorta şirketlerinin veya yabancı sigorta şirketlerinin, Türkiye deki şubelerinin, ruhsatlı bulundukları sigorta dallarındaki sözleşmelere aracılık etmek veya şirket adına sözleşme yapmak için acentelik alarak, sigorta acentesi olarak faaliyet göstermek, 2-Şirket iktisadi amaç ve konusunun gerektirdiği ticari ve sınai işlemleri yerine getirebilir. Bu konularla ilgili olmak üzere ve özellikle patent ihtira beratı, marka, know-how gibi sınai hakları satın alabilir. Bu hakları kendi adına tescil ettirebilir. Bu gibi hakları gerektiğinde devir edebilir. Kanunların izin verdiği çerçeve içinde bunları sürekli veya süresiz kiralayabilir, üçüncü şahısların kullanımına sunabileceği gibi kira ile de tutabilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SERASKER CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan PRİME SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar