Reklamlar

QIC INTERNATIONAL LLC SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ SARIYER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMASLAK MAHALLESİ MASLAK MEYDAN SOKAK BEYBİ GİZ PLAZA NO:1/1
Posta Kodu:34485
Semt AdıMASLAK
İlçesiSARIYER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


QIC INTERNATIONAL LLC SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, 25.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.01) SİGORTA ACENTELERİ

Şirket Türkiyedeki veya yabancı sigorta şirketlerinin Türkiye`deki şubelerinin ruhsatlı bulundukları sigorta dallarındaki sözleşmelere aracılık etmek veya şirket adına sözleşme yapmak için acentelik alarak sigorta acentesi olarak faaliyet göstermek. Şirket sigortacılık kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü sigortacılık faaliyetlerini yapabilir. Yurt içi ve yurt dışı sigorta şirketlerinin acenteliğini açmak suretiyle bütün sigorta branşlarında faaliyet gösterebilir. Şirket sigorta konusunda resmi ve özel kuruluşlar ile şahıslara danışmanlık hizmeti vermek. Şirket amaç ve konusuyla ilgili her türlü kara ve hava taşıtları satın almak kiralamak ve satmak. Şirket konusuyla ilgili iç ve dış piyasalardan uzun, orta ve kısa vadeli krediler temin etmek, şirketin borç ve alacaklarına teminat olarak ipotek vermek almak. Şirketin amaç ve konusuyla ilgili her türlü taşınabilir ve taşınmaz mal satın almak, bunları işletmek, kiraya vermek, satmak başkalarına ait taşınmaz malları ipotek ve kendi üstüne tescil etmek ipotekleri fek ettirmek. Şirket amacına uygun konularda iş yapmakta olan gerçek ve tüzel kişiler ile ortak girişimlerde bulunmak gerekirse ortaklık kurmak. Amacına uygun tanıtma geliştirme ve pazarlama için yurt içi fuar ve sergilere katılmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SARIYER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MASLAK SEMTİ FİRMA REHBERİ

MASLAK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

MASLAK MEYDAN SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan QIC INTERNATIONAL LLC SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar