Reklamlar

QUİZ SİGORTA RİSK DENETİMİ VE EĞİTİMİ ANONİM ŞİRKETİ ŞİŞLİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 29.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiESENTEPE MAHALLESİ ECZA SOKAK POL CENTER C BLOK NO:4/1
Posta Kodu:34394
Semt AdıESENTEPE
İlçesiŞİŞLİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


QUİZ SİGORTA RİSK DENETİMİ VE EĞİTİMİ ANONİM ŞİRKETİ, 29.05.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Risk Ve Hasar Değerlemesi Faaliyetleri (Sigorta Eksperliği Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.21.01) RİSK, HASAR DEĞERLEMESİ, SİGORTA EKSPERLİĞİ

1. Başta Sigorta Şirketleri ve Sigortalılar olmak üzere her türlü yerli ve yabancı kurum, kuruluş ile şahısların talepleri doğrultusunda belirlenen konularda incelemeler yaparak Risk Analiz Raporlarını, Risk Yönetim Raporlarını ve Mutabakatlı Değer Tespit Raporlarını hazırlamak. 2. Başta Sigorta Şirketleri ve Sigortalılar olmak üzere her türlü yerli ve yabancı kurum, kuruluş ile şahıslara sigortacılık faaliyetinin gerektirdiği konularda eğitim ve danışmanlık yapmak. 3. Sigorta Şirketlerinin ve / veya sigortalıların talepleri doğrultusunda ve Sigorta Şirketleri adına, hasar operasyonlarını ve süreçlerini yönetmek, hasar denetimi ve kontrolünü yapmak, hasarın değerlendirilmesi için gerekli olan evrakların temin edilmesine aracılık etmek ve bu evrakları Sigorta Şirketlerine iletmek, gerekli hallerde hasarın değerlendirilmesine yönelik eksper atamak, eksper raporunu değerlendirmek ve kendi değerlendirmesini ekleyerek Sigorta Şirketlerine bilgilendirmede bulunmak, 4. Başta Sigorta Şirketleri olmak üzere her türlü yerli ve yabancı kurum, kuruluş ile şahısların talepleri doğrultusunda bu kurum, kuruluş ve şahıslar adına diğer sigorta şirketlerine, sigortalılara ve her türlü özel ve tüzel üçüncü şahıslara karşı rücu operasyonlarını ve süreçlerini yönetmek, 5. Takip ettiği rücu dosyalarına konu alacakların tahsili için sigorta şirketleri, sigortalılar ve her türlü özel ve tüzel üçüncü şahıslar nezdinde mutabakat yapmak, rücu tutarlarını tahsil etmek, adına hareket ettiği Sigorta Şirketine rücu edilen tutara karar vermek. 6. Başta Sigorta Şirketleri ve Sigortalılar olmak üzere her türlü yerli ve yabancı kurum, kuruluş ile şahıslara, sigorta konusunda eğitim vermek, danışmanlık yapmak ayrıca bu konularda aracılık hizmetini vermek. 7. Başta Sigorta Şirketleri ve Sigortalılar olmak üzere her türlü partnerlerine yerli ve yabancı kurum, kuruluş ile şahıslara, Yönetim ve Sigorta Tekniği ve Sigorta Hukuku eğitim danışmanlığını yapmak. 8. Başta Sigorta Şirketleri ve Sigortalılar olmak üzere her türlü yerli ve yabancı kurum, kuruluş ile şahıslara, iç kontrol sistemi, mali analiz, risk yönetimi, karar verme danışmanlığı yapmak. 9. İşletmelerin işlevleri sırasında ortaya çıkabilecek risklerin önceden dikkatli bir biçimde ve ayrıntıları ile tanımlanıp değerlendirilmesi ve bu riskleri minimize edecek veya tam olarak ortadan kaldıracak önlemlerin alınmasında İç kontrol ve denetim danışmanlığı yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ŞİŞLİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ESENTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

ESENTEPE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ECZA SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan QUİZ SİGORTA RİSK DENETİMİ VE EĞİTİMİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar