Reklamlar

RIDVAN TINMAZ ENSAR ASANSÖR GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 29.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ SALİHPAŞA CADDESİ DABAKLAR İŞM.APT. NO:32/41
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


RIDVAN TINMAZ ENSAR ASANSÖR, 29.05.2019 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Makina Ve Ekipmanları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Asansörlerin, Yürüyen Merdivenlerin, Yürüyen Yolların, Otomatik Ve Döner Kapıların Bakım Ve Onarımı Dâhil Kurulum İşleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(59) MAKİNA VE EKİPMANLARI

Nace Kodu
(Sektörü):
(43.29.01) ASANSÖR, YÜRÜYEN MERDİVEN, OTOMATİK DÖNER KAPI KURULUMU, BAKIMI, ONARIMI

Asansör imalatı onarımı montajı revizyonu, arıza bakımı ve danışmanlık hizmetleri yapmak. Amaç ve konusuyla ile ilgili malın ve hizmetin imalatı ihracatı ithalatı alımı satımı ve pazarlaması konularında faaliyette bulunmak. İşletme konusu ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermek ve gerektiğinde danışmanlık hizmetleri almak. Üretici firmaların ithalat ve ihracatlarına aracılık yapmak. Yurt dışı firmalarının Türkiye'deki işletmelerinin takibi ve temsilini yapmak. Asansörlerin, yürüyen merdivenlerin yürüyen yolların otomatik ve döner kapıların bakım ve onarımı dahil kurulum işleri. Ticari ürün ve ham maddelerin alım satım faaliyetlerinde bulunmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SALİHPAŞA CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan RIDVAN TINMAZ ENSAR ASANSÖR isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar