Reklamlar

ROTAMIZ TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MALTEPE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 28.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKÜÇÜKYALI MERKEZ MAHALLESİ KOZALAK ÇIKMAZI SOKAK SAHİL APT.NO:6A
Posta Kodu:34840
Semt AdıKÜÇÜKYALI
İlçesiMALTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ROTAMIZ TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 28.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restoran Ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Lokanta Ve Restoranların (İçkili Ve İçkisiz) Faaliyetleri (Garson Servisi Sunanlar İle Self Servis Sunanlar Dâhil, İmalatçıların Ve Al Götür Tesislerin Faaliyetleri İle Seyyar Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(17) RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(56.10.08) LOKANTALAR, RESTORANLAR

1-Her türlü içkili, içkisiz, Restaurant, Lokanta, Balık Lokantası cafeterya, cafe, bar, fast food, Franchise, işletmeciliğini yapmak, bayilik almak Konuya ilişkin tesisler zinciri oluşturmak 2-Hazır gıda ve yemek başta olmak üzere her türlü yiyecek ve içecek ve organik ürünlerinin hazırlanması satılması pazarlaması bu amaçla satış yerleri lokanta (restaurant) ve bilumum satış pazarlama dağıtım tanıtım ve serbest teşkilat ve organizasyonlarını kurmak işletmek ve işlettirmek 3-Yurtiçi ve yurtdışında her türlü inşaat ve taahhüt işleri yapmak ihale artırma ve eksiltmelere katılmak, özel inşaatlar yapmak, her türlü inşaat malzemesi alımı satımı ithalat ve ihracını yapmak taşeron firma olarak iş alıp iş gücünü kiraya vermeye bu konuda hizmet vermeye vasıflı ve vasıfsız eleman çalıştırmaya iş hizmetini vermeye yetkili 4-Her türlü gayrimenkullerin (arsa, arazi, tarla, ev, bina, işyeri vb.) ve özel, hususi, ticari oto, taksi otobüs , minibüs, kamyon, kamyonet, tır, pikap, jeep, motorsiklet, bisiklet , gemi, yat, tekne, boot, alımı, satımı, kiralama kiraya verme komisyonculuğunu ve müşavirliğini yapmak. 5-Ziraat orman su hayvansal ve tarım ürünleri gibi her türlü gıda ürünlerinin tabii ve suni yiyecek ve içecek maddeleri ile bunların bilumum katkı maddelerinin ve malzemelerinin değerlendirilmesi muhafazası ambalajlanması, alım ve satımı , komisyonculuğunu, nakliyesini , ithal ve ihracı ile her şekilde pazarlamasını yapmak. 6-Gıda sektörü ile ilgili olarak kullanılmak üzere kredi kartı, fiş yemek fişi ve benzeri ürünleri müşterilerin hizmetine sunmak bu konuda dağıtım ve servis organizasyonlarında bulunmak. 7-Her türlü tahıl ürünleri yaş ve kuru sebze ve meyvenin alımı ve satımı komisyonculuğunun depolanması muhafazası ve soğutulması her türlü nakliye araçları ile nakliyesi ithali ve ihracı faaliyetlerinde bulunmak 8-Buğday bakliyat ürünleri ve un alımı satımı ithali ihracı ve pazarlamasını yapmak. 9- Konserve, hazır yemek ve benzeri gıda maddelerinin alımı satımı ithalatı ihracatı ve pazarlamasını yapmak. 10- Fırıncılık, ekmek ve un mamüllerinin pazarlamasını ve satımını yapmak. 11-Dondurulmuş gıda maddelerinin alımını satımını ithalatını ve ihracatını pazarlamasını yapmak . 12-Her türlü tarım ürünlerinin zirai mahsullerinin işlenmişlerin ve ara maddelerin alım satımı ithali ihracı ve pazarlamasını yapmak.Özel ve Kamu
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

MALTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KÜÇÜKYALI SEMTİ FİRMA REHBERİ

KÜÇÜKYALI MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ROTAMIZ TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar