Reklamlar

S.S. 18 NOLU ADANA İLİ MERKEZ İLÇESİ TOPEL DOLMUŞÇULARI MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ SEYHAN / ADANA

Kuruluş Tarihi: 30.12.1983

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

Semti
AdresiTOPEL DOLMUŞ DURAĞI,VİLAYET CİVARI,BİLANO.
Posta Kodu:
İlçesiSEYHAN
İliADANA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0(322) 359 68 69
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


S.S. 18 NOLU ADANA İLİ MERKEZ İLÇESİ TOPEL DOLMUŞÇULARI MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ, 30.12.1983 tarihinde bir Kooperatif olarak kurulmuş olup Adana Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Garajlar, Nakliye Ambarları, Yük Ve Yolcu Taşımacılığı Yapanlar Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Motorlu Taşıyıcı Kooperatifleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(35) GARAJLAR, NAKLİYE AMBARLARI, YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPANLAR
Nace Kodu (Sektörü):(49.42.01)
Motorlu Taşıyıcı Kooperatifleri
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:ADANA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Adana Ticaret Odası

İli:Adana
İl Plaka No:1
İl Telefon Kodu:0322
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan S.S. 18 NOLU ADANA İLİ MERKEZ İLÇESİ TOPEL DOLMUŞÇULARI MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar