Reklamlar

SAFİR PEYZAJ BİTKİ ÜRETİMİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ TARIM VE PEYZAJ SULAMA SİSTEMLERİ BİLİŞİM BİLGİSAYAR İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ BURSA

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiESKİ MUDANYA YOLU EMEK YAĞ FAB.KARŞISI N:BİLA BADE MLİ
Posta Kodu:
Semti
İlçesiMerkez
İliBURSA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:(224)244 82 40
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


SAFİR PEYZAJ BİTKİ ÜRETİMİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ TARIM VE PEYZAJ SULAMA SİSTEMLERİ BİLİŞİM BİLGİSAYAR İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Mühendislik, Mimarlık, Müşavirlik Ve Danışmanlık Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Şehir Ve Bölge Planlaması Ve Peyzaj Mimarlığı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(48) MÜHENDİSLİK, MİMARLIK, MÜŞAVİRLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(71.11.02)
Şehir ve bölge planlaması ve peyzaj mimarlığı
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:BURSA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Bursa Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Bursa
İl Plaka No:16
İl Telefon Kodu:0224
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SAFİR PEYZAJ BİTKİ ÜRETİMİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ TARIM VE PEYZAJ SULAMA SİSTEMLERİ BİLİŞİM BİLGİSAYAR İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar