Reklamlar

SATEKS SPOR MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ / KARABÜK

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:HÜRRİYET MH. ZONGULDAK CD. ÇAĞRI KOOP. A BL. NO:64
/ Karabük
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:413 08 05
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


Meslek Grubu
(Komitesi):
(6) HAZIR GİYİM, TEKSTİL VE MANİFATURACILAR
Nace Kodu (Sektörü):(14.19.99)
b.y.s. Diğer giyim eşyalarının ve aksesuarlarının imalatı
Her türlü yerli ve yabancı hazır giyim konfeksiyon ürünleri ve aksesuarları toptan ve perakende alım satımını imalatını ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü spor malzemeleri alım satımı ve ticaretini, ithalat ve ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:KARABÜK FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Karabük Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Karabük
İl Plaka No:78
İl Telefon Kodu:0370
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SATEKS SPOR MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar