Reklamlar

SBS ENJEKSİYON PLASTİK İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KAĞITHANE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 11.04.2017

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSEYRANTEPE MAHALLESİ YILDIZ SOKAK NO:18/5
Posta Kodu:34418
Semt AdıSEYRANTEPE
İlçesiKAĞITHANE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


SBS ENJEKSİYON PLASTİK İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 11.04.2017 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Boyama, Badana, Duvar Kâğıdı Ve Vernik Fırçaları İle Rulolarının İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT

Nace Kodu
(Sektörü):
(32.91.02) BOYA, BADANA, VERNİK FIRÇASI, RULO, KESTİRME, YAĞLI BOYA FIRÇASI İMALATI

Her türlü rulo fırçası ve boya malzemelerinin imalatı, alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, her türlü tabii sentetik, hayvani, bitkisel metal kıllardan elyaflardan her türlü fırçanın imalatı, toptan alımı satımı ithalat ve ihracatını yapmak 2-Her türlü plastik malzemeleri, Hammadeleri Lastik, Kauçuk ve Plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin üretimi, toptan satımı, dağıtımı ithalat ve ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KAĞITHANE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SEYRANTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

SEYRANTEPE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

YILDIZ SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SBS ENJEKSİYON PLASTİK İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar