Reklamlar

SEFİR AYAKKABI ÇANTA DERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMİMAR HAYRETTİN MAHALLESİ MUTRİP SOKAK ZEYNEL YURTSEVEN İŞH. NO:14-16B
Posta Kodu:34126
Semt AdıBAYAZIT
İlçesiFATİH
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


SEFİR AYAKKABI ÇANTA DERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 25.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ayakkabı Ve Ayakkabı Yan Sanayi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Ayakkabı Toptan Ticareti (Terlik, Çarık, Mes, Vb. Dâhil, Spor Ayakkabıları Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(51) AYAKKABI VE AYAKKABI YAN SANAYİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.42.02) AYAKKABI TOPTAN TİCARETİ

AYAKKABI-ÇANTA a. Ayakkabı, ökçe, ayakkabı tabanı ve çanta perakende toptan alım satımı, Ayakkabı ve çanta imalatı ile ilgili bilumum malzemelerin toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, b. Her türlü ham, yarı mamul, mamul, deri , suni deri ve spor ayakkabı malzemelerinin toptan perakende alım satımı ihracat ve ithalatını yapmak, c. Bay, bayan, çocuk ayakkabısı ile terlik cüzdan kemer ve deriden mamul her türlü giyim eşyası ve hediyelik eşya alım satımı, ayakkabı imalatı yapmak, fason yaptırmak, ithalat ihracat yurt içinde ve dışında pazarlamasını yapmak, bu neviden olmak üzere yurt içinde ve yurtdışında imalathane atölye fabrika kurmak, işletmek, kiralamak, almak, satmak ve devretmek, d. Deri kösele ve ayakkabı imalatında kullanılan her türlü ham maddeyi yardımcı madde mamul maddelerin toka, iplik, fermuar, düğme, çıtçıt ve buna benzer malzemelerin alım satımı, Ayakkabı ve deri imalatında ve işlenmesinde kullanılan her türlü malzeme teçhizat kimyasal maddeler, yapıştırıcılar ve çivilerin toptan ve perakende alım satımı ithalat ve ihracatını yapmak, e. Her türlü tabii ve suni kösele kauçuk plastikten mamul yarı mamul ve hammaddelerin alım satımı pazarlaması işlenmesi ve işlettirilmesi ithalat ve ihracatını yapmak, f. Deri işlemesinde kullanılan her türlü hammadde yarı mamul ve mamuller ile yardımcı madde ve malzemelerin alım satımı ithalat ihracat ile pazarlamasını yapmak, g. Deri işlenmesinde kullanılan her türlü makine teçhizat alet ve edavatların, yedek parçalarının alım satımı imalatı İthalat ve ihracatı ile pazarlamasını yapmak, h. Her türlü tabii ve suni deri kösele kauçuk plastiklerden ve kumaşlardan mamul her türlü bot ayakkabı iskarpin terlik ve basket çantanın kısmen veya tamamen imal edilmesi veya diktirilmesi ile toptan ve perakende alınıp satılması ithalat ve ihracatını yapmak, i. Ayakkabı taban ökçesi pençesi aksesuarları bağcıkları vb. malzemelerin ayrı ayrı veya birlikte imalatı alım satımı pazarlaması ithalat ve ihracatını yapmak, j. Ayakkabı deri çanta ve deri mamullerinin her türlü kimyasal müstahsalların ham yarı mamul mamul maddelerin imali alım satımı ithali ve ihracatını yapmak, DERİ a. Her türlü ham deri, suni deri, işlenmiş deri, yan ürünleri, vinleks ve benzeri gibi ürünlerin imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, b. Ham deriden, mamul deri, kösele ve süet
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

FATİH İLÇESİ FİRMA REHBERİ

BAYAZIT SEMTİ FİRMA REHBERİ

MİMAR HAYRETTİN MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

MUTRİP SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SEFİR AYAKKABI ÇANTA DERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar