Reklamlar

SINIRLI SORUMLU YENİKENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ / RİZE

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:Atmeydanı Mah. K.T.Ü Rize Mesl Yüksek Okulu
/ Rize
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:(464)223 05 58
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


Meslek Grubu
(Komitesi):
(6) İNŞAAT (KONUT VE İŞYERİ KOOPERATİFLERİ - HAZIR KAPI-PENCERE-ÇATI YAPIMI - AĞIR İŞ MAKİNELERİ
Arsa ve Arazi satın alır, birleştirir imar planına uygun biçimde böldürerek alt yapı, plan, proje ve maliyet hesapları hazırlar ve ortaklarına konut yaptırır.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:RİZE FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Rize Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Rize
İl Plaka No:53
İl Telefon Kodu:0328
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SINIRLI SORUMLU YENİKENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar