Reklamlar

SÖĞÜT SERAMİK ALİCAN SÖĞÜT İSTANBUL DERİ OSB ŞUBESİ TUZLA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiDERİ OSB MAHALLESİ KUMPAS CADDESİ NO:16
Posta Kodu:34956
Semt AdıORHANLI
İlçesiTUZLA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


SÖĞÜT SERAMİK ALİCAN SÖĞÜT İSTANBUL DERİ OSB ŞUBESİ, 25.06.2019 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Züccaciye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Seramik Veya Porselenden Sofra Takımları (Tabak, Bardak, Fincan, Vb.) Ve Diğer Ev Ve Tuvalet Eşyasının İmalatı (Çiniden Olanlar Ve Sıhhi Ürünler Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(80) ZÜCCACİYE

Nace Kodu
(Sektörü):
(23.41.01) EV EŞYASI, SERAMİK, PORSELEN SOFRA TAKIMLARI, TABAK, BARDAK, FİNCAN İMALATI

SERAMİK EŞYALARIN İMALATI
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

TUZLA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ORHANLI SEMTİ FİRMA REHBERİ

DERİ OSB MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

KUMPAS CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SÖĞÜT SERAMİK ALİCAN SÖĞÜT İSTANBUL DERİ OSB ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar