Reklamlar

SINIRLI SORUMLU İNOVATİF DENİZ TEKNOLOJİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİ VE LOJİSTİK ALANLARI TOPLU YAPI KOOPERATİFİ KARTAL / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 21.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSOĞANLIK YENİ MAHALLE FUATPAŞA SOKAK NO:12/5
Posta Kodu:34880
Semt AdıSOĞANLIK
İlçesiKARTAL
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


SINIRLI SORUMLU İNOVATİF DENİZ TEKNOLOJİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİ VE LOJİSTİK ALANLARI TOPLU YAPI KOOPERATİFİ, 21.06.2019 tarihinde bir Kooperatif olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İşyeri Yapı Kooperatiflerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.10.03) İŞYERİ YAPI KOOPERATİFLERİ FAALİYETLERİ

Kooperatifin amacı ortakların işyeri ihtiyaçlarını karşılamaktır
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KARTAL İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SOĞANLIK SEMTİ FİRMA REHBERİ

SOĞANLIK YENİ MAHALLE FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SINIRLI SORUMLU İNOVATİF DENİZ TEKNOLOJİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİ VE LOJİSTİK ALANLARI TOPLU YAPI KOOPERATİFİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar