Reklamlar

SÜRAT KARGO LOJİSTİK DAĞITIM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ - KARABÜK ŞUBESİ KARABÜK

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFEVZİ FIRAT CADDESİ NO:42
Posta Kodu:
Semti
İlçesiMerkez
İliKARABÜK
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:412 56 57
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


SÜRAT KARGO LOJİSTİK DAĞITIM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ - KARABÜK ŞUBESİ, tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup Karabük Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ulaştırma Ve Nakliye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Mektup Ve Paketler İle Kolilerin Firmalarca Toplama Taşıma Dağıtımı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(10) ULAŞTIRMA VE NAKLİYE
Nace Kodu (Sektörü):(53.20.01)
Mektup ve paketler ile kolilerin firmalarca toplama taşıma dağıtımı
Her türlü kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yurtiçi ve yurtdışına evrak dağıtımı yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:KARABÜK FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Karabük Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Karabük
İl Plaka No:78
İl Telefon Kodu:0370
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SÜRAT KARGO LOJİSTİK DAĞITIM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ - KARABÜK ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar