Reklamlar

SYS OTOMOTİV SERVİS HİZMETLERİ İLETİŞİM İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 16.11.2007

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİÇERENKÖY BOSTANCI OTO SANAYİ SİTESİ DERE SOKAK NO:7
Posta Kodu:
Semti
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 565 35 15
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


SYS OTOMOTİV SERVİS HİZMETLERİ İLETİŞİM İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 16.11.2007 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Risk Ve Hasar Değerlemesi Faaliyetleri (Sigorta Eksperliği Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK
Nace Kodu (Sektörü):(66.21.01)
RİSK VE HASAR DEĞERLEMESİ FAALİYETLERİ (SİGORTA EKSPERLİĞİ DÂHİL)
Her türlü cins ve marka otomobil kamyon kamyonet minibüs midibis otobüs tır tarktör çekici ve belirtmediğimiz her türlü kara ve deniz taşıt araçlarının alımını satımını ve satımına aracılık hizmetlerini yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SYS OTOMOTİV SERVİS HİZMETLERİ İLETİŞİM İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar