Reklamlar

TAŞLIK REKLAM ELEKTRONİK İNŞAAT VE KİMYEVİ MADDELER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 31.07.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiIHLAMURKUYU MAHALLESİ RÜSTEM SOKAK NO:14/1
Posta Kodu:34771
Semt AdıIHLAMURKUYU
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


TAŞLIK REKLAM ELEKTRONİK İNŞAAT VE KİMYEVİ MADDELER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 31.07.2015 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Ahşap Binaların İnşaatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.04) AHŞAP BİNA, AHŞAP EV İMALATI, İNŞAATI

1-Her türlü reklam ve promosyon malzemelerinin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Resmi ve özel sektörün reklam ve promosyonları için teklif vermek ve ihalelerine iştirak etmek. Bunun için gerekli makine ve techizatın teminini sağlamak. Danışmanlık hizmetleri sunmak, satış için gerekli teknik ve satış elemanı temin etmek. 2- Her türlü elektronik ve elektrikli malzemenin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Bunun için gerekli makine alet ve techizatin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Proje ve etüt işlemlerini yapmak. Danışmanlık ve gerekli eleman ile iş gücü teminini sağlamak. Konusu ile ilğili uygulama hizmetlerini yapmak. 3- Her türlü inşaat malzemesinin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Resmi ve özel sektör inşaat ihalelerine girmek, taşeron olarak gerekli işlemleri yapmak. Bunun için gerekli makine ve malzemenin teminini saglamak. İzolasyon malzemesi, her türlü demir ve metal malzemenin, gerekli orman ürünlerinin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

IHLAMURKUYU SEMTİ FİRMA REHBERİ

IHLAMURKUYU MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

RÜSTEM SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TAŞLIK REKLAM ELEKTRONİK İNŞAAT VE KİMYEVİ MADDELER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar