Reklamlar

TEK-KOÇ MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ ÖMERLİ ŞUBESİ ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 19.02.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÖMERLİ MAHALLESİ ESKİ ŞİLE YOLU CADDESİ DİNDERESİ MEVKİİ
Posta Kodu:34799
Semt AdıÖMERLİ
İlçesiÇEKMEKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 642 66 67
Faks Numarası:0212 641 67 50
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


TEK-KOÇ MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ ÖMERLİ ŞUBESİ, 19.02.2015 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Madencilik Ve İmalat Sanayisi Yapılarının İnşaatı (Sarım Mili Ve Kuleleri, Maden Yükleme Ve Boşaltma İstasyonları, Rafineriler, Kimyasal Tesisler Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(42.99.02) MADENCİLİK, İMALAT SANAYİSİ YAPILARI, RAFİNERİLER, KİMYASAL TESİSLER İNŞAATI

madencilik
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÇEKMEKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÖMERLİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÖMERLİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TEK-KOÇ MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ ÖMERLİ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar