Reklamlar

BAYSAN POLİSAJ FIRÇA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 23.11.2001

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEMİRCİLER SANAYİ SİTESİ F1 BL. NO:434
Posta Kodu:
Semti
İlçesiKÜÇÜKÇEKMECE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 272 22 41
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


BAYSAN POLİSAJ FIRÇA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 23.11.2001 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Plastik Ve Kauçuk Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Başka Yerde Sınıflandırılmamış Diğer Süpürge Ve Fırçaların İmalatı (Elektrikli Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(68) PLASTİK VE KAUÇUK
Nace Kodu (Sektörü):(32.91.90)
BAŞKA YERDE SINIFLANDIRILMAMIŞ DİĞER SÜPÜRGE VE FIRÇALARIN İMALATI (ELEKTRİKLİ OLANLAR HARİÇ)
Tekstil ve kimyevi maddeler başta olmak üzere yurt içinde ve dışında, sınai ve ticari yatırım üretim mallarının imal ithal ihraç veya montajı ile pazarlanması taşımacılık hizmetleri.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BAYSAN POLİSAJ FIRÇA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar