Reklamlar

TELEKURYE DAĞITIM VE KURYE HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ KAĞITHANE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 12.10.2006

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAĞITHANE CADDESİ NO:29/1-2-3
Posta Kodu:
Semti
İlçesiKAĞITHANE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 295 66 66
Faks Numarası:0212 320 06 00
E-posta Adresi:
Web Sitesi:www.telekurye.com.tr


Reklamlar


TELEKURYE DAĞITIM VE KURYE HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 12.10.2006 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Kurye Faaliyetleri (Kara, Deniz Ve Hava Yolu İle Yapılanlar Dâhil, Evrensel Hizmet Yükümlülüğü Altında Postacılık Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA
Nace Kodu (Sektörü):(53.20.09)
KARA, DENİZ, HAVA YOLU İLE YAPILAN KURYE FAALİYETLERİ
Deniz kara ve hava yoluyla her türlü dağıtım işleri yapmak dağıtım ile ilgili ve dağıtım için gerekli treyler tır gemi uçak ve benzeri araçları satın almak kiralamak işletmek sair dağıtım şirketleri ile bu konuda anlaşmalar yapmak resmi ve özel sektörle bu konu ile ilgili her türlü anlaşma ve işbirliği yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KAĞITHANE İLÇESİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TELEKURYE DAĞITIM VE KURYE HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar