Reklamlar

TEMİZ-İŞ TENEKE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADANA

Kuruluş Tarihi: 30.12.1995

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiH.SABANCI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LİMAK CADDESİ NO:6 YAKAPINAR
Posta Kodu:
Semti
İlçesiMerkez
İliADANA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0(322) 394 44 39
Faks Numarası:0(322) 394 44 36
E-posta Adresi:cemilbozdag[at]ttnet.net.tr
Web Sitesi:


Reklamlar


TEMİZ-İŞ TENEKE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 30.12.1995 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup Adana Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Makine Ve Madeni Eşya İmalatçıları İle Toptancıları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Gıda Ürünleri İçin Konserve Kutuları Ve Teneke Kutular İle Diş Macunu Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(11) MAKİNE VE MADENİ EŞYA İMALATÇILARI İLE TOPTANCILARI
Nace Kodu (Sektörü):(25.92.01)
Gıda ürünleri için konserve kutuları ve teneke kutular ile diş macunu
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:ADANA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Adana Ticaret Odası

İli:Adana
İl Plaka No:1
İl Telefon Kodu:0322
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TEMİZ-İŞ TENEKE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar