Reklamlar

TESCO KİPA KİTLE PAZARLAMA TİCARET VE GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ - YALOVA ŞUBESİ YALOVA

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ Ş. ÖMER FAYDALI CADDESİ NO: 233
Posta Kodu:
Semti
İlçesiMerkez
İliYALOVA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:(533) 6874609 - (226) 8148131
Faks Numarası:(533) 6874609
E-posta Adresi:tr1028storemanager[at]tescokipa.com.tr
Web Sitesi:


Reklamlar


TESCO KİPA KİTLE PAZARLAMA TİCARET VE GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ - YALOVA ŞUBESİ, tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup Yalova Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Gıda Ve Temizlik Malzemeleri Satıcıları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmemiş Mağazalarda Gıda, İçecek Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(3) Gıda ve Temizlik Malzemeleri Satıcıları
Nace Kodu (Sektörü):(47.11.99)
Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda gıda, içecek
Hipermarket süpermarket ve benzeri mağaza ve tesisler işletilmesi
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:YALOVA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Yalova Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Yalova
İl Plaka No:77
İl Telefon Kodu:0226
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TESCO KİPA KİTLE PAZARLAMA TİCARET VE GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ - YALOVA ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar