Reklamlar

TİN AİLE DANIŞMANLIĞI TURİZM VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 11.10.2005

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiOSMANAĞA MAHALLESİ SÖĞÜTLÜÇEŞME CADDESİ NO:184/9
Posta Kodu:34714
SemtiOSMANAĞA
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 348 85 66
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


TİN AİLE DANIŞMANLIĞI TURİZM VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 11.10.2005 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Seyahat Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Tur Operatörü Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(15) SEYAHAT HİZMETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(79.12.00)
Tur operatörü faaliyetleri
Turizm işletmeciliği yapmak her sınıf cins ve katagoride ki otel motel pansiyon kamping karavan gibi turistik yatırımlarda bulunmak işletmek ve kiralamak kiraya vermek
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TİN AİLE DANIŞMANLIĞI TURİZM VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar