Reklamlar

TLL ZİP TEKSTİL AKSESUAR VE METAL SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ESENYURT / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 12.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiAKÇABURGAZ MAHALLESİ 3091. SOKAK NO:5/2
Posta Kodu:34522
Semt AdıKIRAÇ
İlçesiESENYURT
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 671 12 51
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


TLL ZİP TEKSTİL AKSESUAR VE METAL SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 12.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Tekstil Yan Sanayi Ürünleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Kot Vb. Baskı Düğmeleri, Çıtçıtlar, Düğmeler, Fermuarlar Vb. İmalatı (Düğme Formları Ve Fermuar Parçaları Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(42) TEKSTİL YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(32.99.02) KOT, BASKI DÜĞMELERİ, ÇITÇIT, DÜĞME, FERMUAR İMALATI

1 - Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 2- Her türlü ipek, pamuk, yün, sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak. 3- Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak. 4- Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 5- Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak. 6- Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, gipür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 7- Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak. 8- Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı. 9- Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 10- Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı, baskı etiket imalatı alım satımı 11- Emniyet kemeri, paraşüt kolonu, tüfek kayışı, palaska , bel kemerleri, çanta kolonları, kolon kurdele, ekstrefor, şerit, sargı bezi, bel lastiği , tuhafiye lastik çeşitleri, ayakkabı şerit ve biyeleri, erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dar dokuma çeşitleri imalatı , ihracatı ve ithalatını yapmak 12- Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak. 13- Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak 14- Her türlü tekstil ürünleri için tamamlayıcı aksesuarlarının ve düğme, toka, fermuar gibi her türlü metal, plastik ve diğer ham mamullerden üretilen aksesuar aksamının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 15- Her türlü
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENYURT İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KIRAÇ SEMTİ FİRMA REHBERİ

AKÇABURGAZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

3091. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TLL ZİP TEKSTİL AKSESUAR VE METAL SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar