Reklamlar

HÜSEYİN KANBUR TUBA İNŞAAT ÜSKÜDAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 12.10.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSELAMİ ALİ MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ 18/1/8
Posta Kodu:34664
Semt AdıMURATREİS
İlçesiÜSKÜDAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


HÜSEYİN KANBUR TUBA İNŞAAT, 12.10.2015 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Konut İnşaatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Ahşap Binaların İnşaatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(45) KONUT İNŞAATI

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.04) AHŞAP BİNA, AHŞAP EV İMALATI, İNŞAATI

Yurtiçinde ve yurtdışında her türlü bina inşaat, ahşap bina inşaatı, onarım, restorasyon , dekorasyon işlerini yapmak. Her nevi inşaat, taahhüt, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini yapmak. Yurtiçi ve yurtdışında özel ve kamuya ait yol, tünel, köprü, demiryolu, liman inşaatlarını, trafik işaretlemesi, trafik levhaları ve trafik emniyet malzemelerinin imali, satışı ve ticaretini yapmak. Şehircilik planlama, bayındırlık, ulaştırma ve taşeronluk işleri yapmak. Çarşı, işyeri, fabrika binaları ve sitelerin inşasını, alt yapı, üst yapı hafriyatı, yol kaplamaları ve düzenlemesi, ağaçlandırma, kazı hizmetleri yapmak. Yurtiçinde ve yurtdışında raylı sistemler de dahil olmak üzere, hertürlü karayolu üst ve alt yapıları ve araçlarının projelendirilmesi, etütlerinin yapılması, bakım ve onarımı, rehabilitasyonu ve mühendislik hizmetlerini yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜSKÜDAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MURATREİS SEMTİ FİRMA REHBERİ

SELAMİ ALİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

CUMHURİYET CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HÜSEYİN KANBUR TUBA İNŞAAT isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar