Reklamlar

TULSAN POMPA MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 07.05.2002

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ 814. SOKAK NO:5/1 KÜÇÜKKÖY
Posta Kodu:34255
SemtiMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 221 91 84
Faks Numarası:(0)
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


TULSAN POMPA MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 07.05.2002 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Takım Tezgahları Ve Otomasyon Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Başka Yerde Sınıflandırılmamış Diğer Genel Amaçlı Makinelerin İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(49) TAKIM TEZGAHLARI VE OTOMASYON
Nace Kodu (Sektörü):(28.29.00)
Başka yerde sınıflandırılmamış diğer genel amaçlı makinelerin imalatı
Her türlü gıda-tarım ve hayvancılık sektöründe kullanılan makinelerin imalatı, alımı, satımı, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

814. SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TULSAN POMPA MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar