Reklamlar

TÜRKOĞLU FIRÇA VE HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SULTANGAZİ / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 26.01.1998

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiUĞUR MUMCU MAHALLESİ N CADDESİ 2272/1. SOKAK NO:11/1 SULTANÇİFTLİĞİ
Posta Kodu:34265
SemtiSULTANÇİFTLİĞİ
İlçesiSULTANGAZİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 612 38 84
Faks Numarası:0212 576 45 42
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


TÜRKOĞLU FIRÇA VE HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 26.01.1998 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Boyama, Badana, Duvar Kâğıdı Ve Vernik Fırçaları İle Rulolarının İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT
Nace Kodu (Sektörü):(32.91.02)
BOYAMA, BADANA, DUVAR KÂĞIDI VE VERNİK FIRÇALARI İLE RULOLARININ İMALATI
Her türlü fırça ile ilgili imalatı alımı satımı ve pazarlaması, civata vida somun saplama ile her türlü hırdavat çeşitleri ve dikişsiz demir çelik ve diğer mertallerden edilmiş yuvarlak ve profil boru imalatı ve satışı.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SULTANGAZİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SULTANÇİFTLİĞİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

UĞUR MUMCU MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

2272/1. SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TÜRKOĞLU FIRÇA VE HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar