Reklamlar

TURUNCU KAĞIT KARTON AMBALAJ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 02.07.2003

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİNÖNÜ MAHALLESİ KARTAL CADDESİ NO:70/B KÜÇÜKBAKKALKÖY
Posta Kodu:34755
SemtiKAYIŞDAĞI
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 572 72 02
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


TURUNCU KAĞIT KARTON AMBALAJ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 02.07.2003 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kağıt Ve Kırtasiye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Dökme Halde Kâğıt Ve Mukavva Toptan Ticareti (Dökme Gazete Kâğıdı, Mukavva, Karbon Kâğıdı, Tuvalet Kâğıdı, Peçete, Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(6) KAĞIT VE KIRTASİYE
Nace Kodu (Sektörü):(46.76.02)
DÖKME HALDE KÂĞIT VE MUKAVVA TOPTAN TİCARETİ (DÖKME GAZETE KÂĞIDI, MUKAVVA, KARBON KÂĞIDI, TUVALET KÂĞIDI, PEÇETE, VB.)
Her türlü kırtasiye ve kağıt ürünleri malzemeleri alın satım imalat, ithalat ve ihracatını yapabilir her türlü kağıt ve kağıttan mamül malazemelerin alım satım imalat ithalat ve ihracatını yapabilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KAYIŞDAĞI SEMTİ FİRMA REHBERİ

İNÖNÜ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

KARTAL CADDESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TURUNCU KAĞIT KARTON AMBALAJ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar