Reklamlar

ÜÇAS BUTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 06.10.1988

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSELAMİÇEŞME MAHALLESİ NOTER SOKAK NOTER APT. NO:33 ZEMİN KAT D.1
Posta Kodu:34740
SemtiSUADİYE
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 359 61 28
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ÜÇAS BUTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 06.10.1988 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Hazır Giyim Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Giyim Eşyalarının Perakende Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) HAZIR GİYİM
Nace Kodu (Sektörü):(47.71.01)
Giyim eşyalarının perakende ticareti
Her nevi tekstil ürünleri imalatı, alım ve satımı, kumaş, manifatura, hazır giyim ve benzeri ürünlerin iç piyasadan toptan parakende alımı, satımı ve pazarlamasını yapmak, kozmatik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt koruyucu malzeme, kolonya ve şampuan benzerlerinin imali, ticareti, ithal ve ihracı ile mümessillikleri.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SUADİYE SEMTİ FİRMA REHBERİ

SUADİYE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ÜÇAS BUTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar