Reklamlar

UĞRAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 20.02.1979

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFERHATPAŞA MAHALLESİ ÜSKÜDAR CADDESİ 11. SOKAK NO:63 K.3 D.5
Posta Kodu:34888
SemtiFERHATPAŞA
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 380 96 81
Faks Numarası:0216 380 96 85
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


UĞRAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 20.02.1979 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK
Nace Kodu (Sektörü):(66.22.01)
SİGORTA ACENTELERİNİN FAALİYETLERİ
Türkiye'de kurulu sigorta şirketleri ile yabancı ülkelerdeki sigorta şirketlerinin Türkiye'deki şubelerinin her türlü sigorta sözleşmelerine aracılık etmek ve bunların sigorta sözlemelerini acente sıfatıyla yapmak ve primlerini tahsil etmek ve benzer faaliyetlerde bulunmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FERHATPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

FERHATPAŞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

11. SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan UĞRAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar