Reklamlar

YALÇINLAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MANİSA

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSANCAKLI BOZKÖY
Posta Kodu:
Semti
İlçesiMerkez
İliMANİSA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:(236)2571203
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


YALÇINLAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Gıda Maddeleri Ticareti Meslek Grubu Ana Kategorisinde yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(15) Gıda Maddeleri Ticareti
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:MANİSA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Manisa Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Manisa
İl Plaka No:45
İl Telefon Kodu:0236
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YALÇINLAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar