Reklamlar

YALOVA İLİ DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ / YALOVA

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:Yalova ili Merkez ilçesi
/ Yalova
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:(507) 2497781 -
Faks Numarası:(507) 2497781
E-posta Adresi:veteriner_12[at]hotmail.com
Web Sitesi:


Reklamlar


Meslek Grubu
(Komitesi):
(1) Gıda İmalatçıları
Nace Kodu (Sektörü):(01.42.01)
Et için sığır ve manda yetiştiriciliği ve üretilmesi
Merkez Birliği, Ziraat Veteriner Fakülteleri ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'na bağlı ilgili birimlerin ortaklaşa hazırladıkları ıslah programlarını uygulamak ve anasözleşmesinde yazılı olan işler.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:YALOVA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Yalova Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Yalova
İl Plaka No:77
İl Telefon Kodu:0226
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YALOVA İLİ DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar