Reklamlar

YERTAŞ YER TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ KARTAL / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 19.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATALAR MAHALLESİ KARANFİL SOKAK NO:8/5
Posta Kodu:34862
Semt AdıATALAR
İlçesiKARTAL
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


YERTAŞ YER TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 19.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İnşaat Amaçlı Kazık Çakma Ve Temel İnşaatı İşleri (Forekazık Çakma Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(43.99.11) İNŞAAT AMAÇLI KAZIK, FOREKAZIK ÇAKMA, TEMEL İNŞAATI

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır 1. Zemin güçlendirme uygulamaları yapmak, Zemin iyileştirme uygulamaları yapmak, Temel altı kazık uygulamaları yapmak. Zemine derin kazı uygulamaları yapmak, Zemin destekleme uygulamaları yapmak, Zemin etüt uygulamaları yapmak. 2. Zemin teknolojileri ile ilgili araştırma geliştirme çalışmaları yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için Geoteknik projeleri, uygulamaları, incelemeleri, araştırmaları yapabilir Jeoloji ve Jeofizik uygulamaları, araştırmaları, deneyleri yapabilir. Sondaj araştırmaları, uygulamaları yapabilir. 3. Her türlü zemin tabakasının incelemelerini, araştırmalarını ve uygulamaları yapıp, projelerini hazırlayabilir Zemin İşleriyle ilgili her türlü danışmanlık hizmeti verebilir. 4. İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. 5. İnşaat alt yapı ve üst yapı işlemlerini yapmak, inşaat ve mimari projeleri yapmak 6. Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak 7. Ahşap, yarı ahşap ve betonarme toplu konut özel konut, her türlü devlet inşaatları yapabilir. Kendi adına yapmış olduğu inşaatları pazarlayabilir. 8. Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, taşeron sözleşmeleri yapmak, yaptırmak bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak. 9. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı tadilat işleri
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KARTAL İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATALAR SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATALAR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

KARANFİL SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YERTAŞ YER TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar