Reklamlar

YILDIZ CİLA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MALTEPE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 20.11.1980

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiGÜLSUYU MAHALLESİ ARI SOKAK NO:14
Posta Kodu:34848
SemtiGÜLSUYU
İlçesiMALTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 376 19 27
Faks Numarası:0216 376 23 83
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


YILDIZ CİLA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 20.11.1980 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kimyevi Madde Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Cila, Krem Ve Ovalama Krem Ve Tozlarının İmalatı (Ayakkabı, Mobilya, Yer Döşemesi, Kaporta, Cam, Metal Vb. Için) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(69) KİMYEVİ MADDE
Nace Kodu (Sektörü):(20.41.06)
CİLA, KREM VE OVALAMA KREM VE TOZLARININ İMALATI (AYAKKABI, MOBİLYA, YER DÖŞEMESİ, KAPORTA, CAM, METAL VB. IÇİN)
Polisaj cila ve fırça üretmek. Sanayi yoluyla elde edilmiş, yıkama, yağlama müstahzarlarını, özellikle sabun, deterjan, suni ve fitilli mumlarla, diççilik ve modelcilikte kullanılan patları, Sanayi yoluyla elde edilmiş organik ve inorganik gübreler,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

MALTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GÜLSUYU SEMTİ FİRMA REHBERİ

GÜLSUYU MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ARI SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YILDIZ CİLA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar