Reklamlar

YİMES İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiDUDULLU OSB MAHALLESİ İMES-501. SOKAK İMES SİTESİ NO:34/14
Posta Kodu:34775
Semt AdıYUKARIDUDULLU
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 501 00 74
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


YİMES İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ, 18.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Olmayan Binaların İnşaatı (Fabrika, Atölye Vb. Sanayi Üretimini Amaçlayan Binalar İle Hastane, Okul, Otel, İşyeri, Mağaza, Alışveriş Merkezi, Lokanta, Kapalı Spor Tesisi, Cami, Kapalı Otopark, Tuvalet, Vb. İnşaatı) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.01) BİNA, FABRİKA, HASTANE, OKUL, SPOR SALONU, OTEL İNŞAATI

AMAÇ VE KONU Madde 3 Şirketin amaç ve konusu şunlardır: 1.Türkiye sınırları içerisinde parsellerde afet riskli alan ilan edilen bölgede başta 6306 sayıl yasa ve sair mevzuat kapsamında arsa malikleri arasında kanunda öngörülen çoğunluğun sağlanması halinde kentsel dönüşüm projeleri kapsamı ve bu kapsamda sınırlı olmamak kaydıyla her türlü mesken ve işyeri inşaat projelerinin müteahhit sıfatı ile maliklerle imzalanacak kat karşılığı inşaat sözleşmeleri doğrultusunda uygulanması, tamamlanması ve teslimini gerçekleştirmek. 2.Yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel kurumlara ait her türlü kat karşılığı mesken, fabrika, toplu konut ve işyeri inşaat taahhüt ve müteahhitlik, ahşap ve betonarme toplu konut, özel konut, beton, asfalt, her türlü inşaat taahhüt işlerini, projelerini yapmak yaptırmak. 3.Konusu ile ilgili her türlü inşaatın hafriyat, elektrik, su, doğalgaz tesisatı, enerji nakil hatları, tadilat ve montaj işlerini, projelerini yapmak yaptırmak. 4.Türkiye Cumhuriyet devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlık resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Endüstri Bölgeleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, telefon, hafriyat, yol, su kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve yaptırmak. 5-Şirket Yurt içinde ve Yurt dışında her türlü resmi, özel, kamu kurum ve kuruluşları ile askeri birliklere ait toplu, münferit konut ve bina inşaat işlerini yapmak. Bunun dışında köprü, yol, baraj, gölet, sulama kanalları, köprü, alt yapı, üst yapı, sanat yapıları ve otel, motel, sanayi tesisi, depo, antrepo ve kısaca inşaat alanına giren bütün alanlarda faaliyet göstermek. Ayrıca her türlü inşaat malzemeleri ve makinelerin ithalat, ihracat ve ticaretini yapmak. 6-Yurdun her yerinde imar gayesi ile imar plan ve mevzuatına uygun olarak tek veya toplu konutlar, mağazalar, çarşılar, iş hanları, depolar, oteller, tatil köyleri, turistik tesisler projelendirmek ve inşa ederek veya ettirerek bunları olduğu gibi veya daire ve bölümler halinde satmak, kiraya vermek, işletmek, takas
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

YUKARIDUDULLU SEMTİ FİRMA REHBERİ

DUDULLU OSB MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İMES-501. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YİMES İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar