Reklamlar

YK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ BAĞCILAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 17.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

Adresi15 TEMMUZ MAHALLESİ BAHAR CADDESİ NUROL PARK SİTESİ J BLOK NO:43/Z1
Posta Kodu:34212
Semt AdıGÜNEŞLİ
İlçesiBAĞCILAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


YK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, 17.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.01) SİGORTA ACENTELERİ

1- Türkiye Cumhuriyeti hudutları dahilinde ve yabancı memleketlerde her türlü sigorta aracılık hizmetleri yapmak, 2- Şirket, sigorta acenteliği alınması için gerekli her türlü teminat ve ipoteği verebilir, sigorta şirketleri ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerekli her türlü taahhütlerde bulunabilir. Konusu ile ilgili her türlü izin, imtiyaz, ruhsatname, patent, telif hakkı ve emsallerini doğrudan doğruya veya başkalarından devir alabilir, namına tescil ettirebilir ve gerektiğinde bunları kısmen veya tamamen başkalarına devredebilir veya satabilir. Teknik bilgi (knowhow) anlaşmaları yapabilir. Şirket faaliyet konuları ile ilgili dahili ve uluslar arası fuarlarda teşhir ve tanıtım, teknik yardım anlaşmaları yapabilir, yurt içi ve yurt dışı kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ihalelere katılabilir, taahhütler verebilir, ticari ve sınai faaliyetler yapabilir, Yurt içi veya yurt dışında kurulmuş veya kurulacak şirketlere ortaklıklar kurabilir, şirketleri devir alabilir veya devir edebilir, Yurt içi veya yurt dışındaki Bankalardan, diğer kredi veya finans kurumlarından kredi alabilir. Şirket sahip olduğu bilcümle gayrimenkul ve menkul mallar üzerinde veya üçüncü şahıslara ait olanlardan ipotek karşılığı işlem yaptırabilir, kredi kullanabilir. Şirket yukarıda sayılan maksat ve gayelerin elde edilmesi için bütün hakları iktisap ve borçları iltizam edebilir. Şirket iştigal konuları ile ilgili ticaretini yaptığı her türlü ürüne ait patent ve garanti işlemi yapması için gerekli kurum ve mercilere başvuru yaparak ilgili belgeleri alma, ürünleri için garanti belgesi verme işlemini yapabilir. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükuna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Şirketin amacı ile ilgili olarak marka ihtira beratı, ustalık (know-how) ve diğer sınai mülkiyet hakları iktisap etmek devir ve feragat etmek bunlar üzerinde lisans anlaşmaları yapmak. Şirket faaliyet konularına giren isleri yapan hakiki ve hükmi şahıslarla ortak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAĞCILAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GÜNEŞLİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

15 TEMMUZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BAHAR CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar