Reklamlar

YUNUS EMRE KÜLTÜR VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ / KARAMAN

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:AHİ OSMAN MH. 033. SK. NO:6
/ Karaman
Posta Kodu:70100
Telefon Numarası:3382135615
Faks Numarası:3382121824
E-posta Adresi:yunusemrevakfi[at]yunusemrevakfi.org
Web Sitesi:


Reklamlar


Meslek Grubu
(Komitesi):
(4) İNŞAAT VE ALTYAPI
Nace Kodu (Sektörü):(38.31.00)
Hurdaların parçalara ayrılması
tüm ambalaj ve atıkların değerlendirilmesi ile atıkları kaynağında toplayıp, aşrıştırarak geri dönüşümü, tekrar kullanılması ve kazanımlarıyla ara üretim (çapak,granül ..vb)
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:KARAMAN FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Karaman Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Karaman
İl Plaka No:70
İl Telefon Kodu:0338
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YUNUS EMRE KÜLTÜR VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar